| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobry den,
aktualne ziji v anglii, na silvestra jsem se opil (moc casto aklohol nepiji takze sem se opil vic nez moc) a dostal sem ranu mozna vic do leveho ucha od te doby slysim neco jako selest v tom uchu a moc neslysim byl sem na ambulanci a doktor mi rikal ze bud se to samo spravi nebo ne ze se to neda rict ale ( z toho co jsem pochopil) ze je asi nejak ten vnitrek toho ucha v haji... ucho me neboli ani mi z nej netece krev, dostal sem antibiotika a lezim doma za tri dny bych mel jit doprace myslite ze je nejaka sance ze se to podstatne zlepsi ? stalo se to v noci ze silvestra na novy rok a dnes je to stale stejne nemam pocit ze by se to nejak zlepsilo navic kdyz smrkam tak mi to prijde jako by mi z toho uchazel vzduch nebo neco, diky moc za jakoukoliv odpoved

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.