| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dcera onemocněla neštovicemi před deseti dny (tj. v pondělí - ten den ještě byla ve školce, večer měla horečku a v úterý se osypala). Už koncem týdne byla celkem ok, neštovice přestaly svědit a už jsou prakticky zhojené. Stačí jí tento (druhý) týden na rekonvalescenci a v pondělí ji můžu poslad do školky? Vím, že infekční už není, jde mi o to, aby se dostatečně zotavila, navíc zrovna v pondělí mívají plavání. Asi by bylo lepší poslat ji tam až v úterý, ale ona se zrovna na to plavání tak těší.

A ještě mám otázku ohledně syna, jemuž je osm a ještě neštovice neměl. Byl s nimi ve styku mnohokrát, a nic. Nebo je možné, že měl tak slabý průběh (třeba pár neštovic ve vlasech), že jsme si jich nevšimli? Četla jsem, že u neštovic se ten bezpříznakový průběh vesměs nevyskytuje, takže testování na protilátky nemá moc smysl. Asi ještě počkáme, ale je to na palici, držet se s dětmi několik týdnů v kuse doma - v okolí a na kroužcích je fůra malých dětí a těhotných mamin, nechci nikoho ohrozit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.