| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ségra slaví významné výročí, takže i když si běžně dárky nedáváme, tak v podobných případech ano. To vymýšlení je drastické, protože toho o sobě víme míň a míň. Ale snad se mi povedlo vymyslet, co by jí udělalo radost.

Ona kytaru má, už nějakou letitou, navíc ji věčně převáží mezi dvěma místy, tak jsme došli s jejím přítelem k závěru, že by tu druhou užila. Jenže já absolutně nevím, jakou vybrat. Jestli ségra preferuje barvu přírodního dřeva, nebo naopak nějaké ty barevné, to mi snad poradí její přítel. Že na celomasivní nemám a ani bych si ji netroufla koupit, protože nevím, jak je to u nich doma s vlhkostí, to už taky vím.

Takže hledám rady spíše ohledně značky, vztahu kvalita/cena pro rozhodně ne začátečníka, ale také ne víc než hráče někde u táboráku nebo ve společnosti kamarádů, zajímaly by mě rady a zkušenosti ohledně zvuku, prostě cokoliv, co by mi pomohlo co nejlépe vybrat. Nebo třeba i jen to, jakou kytaru byste si pro takové hraní koupili vy sami a proč.

Děkuju.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.