| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Do termínu mi zbývá sotva 3,5 měsíce a mám z toho fakt panickou hrůzu. Oba předchozí porody zpětně vnímám jako zpackané (i když první tedy ještě jakžtakž šel, druhý byl masakr), ač byly naštěstí oba rychlé a bez komplikací. Ale čím víc vím, co čeho zase jdu, tím je to horší... Bojím se komplikací, nedávno jsem dokonce chlapovi brečela, co když to se mnou nebo s malým špatně dopadne ~a~ Těch možných komplikací je tolik, tak strašně moc se toho může v minutě po**** :( A ještě víc než komplikací se bojím bolesti - co si budeme namlouvat, všechny známe jaké to je a co to dovede s tělem udělat ~Rv Když si to představím, dělá se mi fyzicky úplně špatně. Sice se mluví o tom, jak je před porodem důležitá psychická pohoda a připravenost, ale ono se to jaksi hůř realizuje, než povídá. Našla jsem si dokonce i soukromou PA, tak jsem zvědavá jestli se mnou něco zmůže (i když to moc nadějně nevidím), ale stejně se modlím, aby malý zůstal příčně a mohli jsme na císaře.
Prosím pěkně, povzbuďte mě trochu. Mám pocit, že do doby, než porodím, nebudu mít jednu klidnou minutu, už se mi ty horory dokonce promítají i do snů... Nejradši bychom už měli synka u sebe a tuhle hrůzu za sebou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.