| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Spirálo, zkušeností se tu dočteš mraky. Já mám za sebou dva císaře - v obou byl zdravotní důvod na straně dětí k indikaci a oba císaře byly v pohodě. Resp. po prvním plánovaném těžce ready - defakto hned od probuzení z narkózy jsem chodila, bolesti = nula - jen jsem se nesměla zaklonit a musela jsem se specificky přetáčet na což jde si zvyknout; druhý císař byl trošku zkomplikovaný tím, že dítě bylo zamotané ve velké placentě, takže ho museli ze země "rvát" - dítě mělo na tváři od toho i modřinu... cca 24 hodin jsem pospávala a dostávala opiáty ale dítě mi nosili k přiložení, rozkojila jsem se, potom už opět ready... jizvy se mi hojily krásně, žádné pooperační komplikace. V rodině máme hooodně těžké první porody(roztahování kleštičkami nezkráceného plně uzavřeného čípku, i po deseti dnech přenášení, zkažená plodová voda- mi reálně hrozilo) a když jsem viděla ségru, jak se třásla před každým dalším porodem po zážitku z prvního, tak jsem byla strašně ráda, že jsem si vaginální porod nevyzkoušela. I můj gynekolog mi gratuloval, že jsem se mu vyhnula ~;)
Absolutně se necítím jakkoliv ochuzená, že jsem rodila jen císařem :-) Naopak jsem ráda, že žiju a bylo mi umožněno mít bez následků dvě děti ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.