| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tééda, ahojte holky..já už jsem tu tak moc dlouho nebyla,že ani nevím kdy naposled:)..vidím,že tu´probíráte školu..
No u nás to jde vcelku..samé jedničky máme zatím,ale asi dvojky taky dává učitelka,říkal Matěj..docela nám to jde,ale chlapec si furt stěžuje,že škola je hroooznááá,když se jej někdo zeptá,přitom tam jde zvesela:)..tak nevím...čteme dobře,začíná sičíst sám celé texty tak pomalu...počítání ho baví,chce abych mu psala příklady na odečítání navíc..je ještě naivní:))) a v písance to má docela hezky napsané,až mě pto překvapuje,ale někdy píše vražedně,když máme úkol ze psaní a je to velký formát a nejde to a gumoval by atd....a taky je ve psaní strašlivě pomalý..párkrát dosatl doma dodělávat celou stranu...ale jinak je to v pohodě..
No my máme pár změn,ani nevím,zda jsem vám to říkala..asi ne..od října bydlíme ve Vyškově:) a je nám tady dobře..mám to do práce tak 5minut,ale vzhledme k tomu,že jsem děti nechala ve škole a školce ještě tento rok tam,tak najezdím tak 25km:)))..Momentálně jsem snad poprvé v životě na OČR,neb Matějovy kašle neutuchající jsme začali řešit radikálně...tak na alergologii-na prvních testech nic neodhalili,ale říkala dr,že je tam možná náběh na astma apod..a že v lednu udělá krevní testy..a v rámci toho,jsme byli 29.11 trhat nosní mandli,byla jsem s n´ím 3dny v nemocnici,dělá se to v plné narkoze..tak to teď doléčujeme doma..snad to bude ok..ale kašle stejně hmm..když mu nedám zyrtec..ale stejně by nás to asi i tak čekalo..byla zvětšená ta mandle chronicky..a už jsem i začala používat takovou tu proplachovací konvičku apod....
no jinak Adam je ok a mě je fajn..cítím se tu tak nějak..jak to říci..no svobodněji děvčátka moje:)))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.