| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, jdu si pro radu.
Posledních pár let mám ve vlasech - jen nahoře hlavy - nějaký ekzém.
Já bych o tom ani nevěděla - vůbec to nesvědí, nebolí. Jen mi o tom vždy řekne kadeřnice. Když tam po nějaké době jdu.
Na kožním jsem byla. Prý jde o ekzém. Jsou to prý nějaké červené fleky.
Poslední dobou mám i lupy. Ale ne nějak moc.
Možná se jedná o nějaký vnitřní problem. A ne přímo klasický ekzém, když to nesvědí...

Jde mi o to, jestli jste měli někdo podobný problem?
Doktorka mi dala vloni nějakou vodičku - do vlasů - kortikoidy. Ale to mi nezabralo vůbec.
Pak mi doporučila koupit si šampon v lékárně - s ichtyolem. Ten jsem taky používala pár měsíců. Zlepšení žádné.
Zkoušela jsem šampon z lékárny Bioderma pro ekzematickou pokožku. Zlepšení žádné.
Nebo Cannaderm Cappilus - konopný. Taky nezabralo.
Je to ted ve fázi takové zklidněné trošku.
Pokud začnu používat klasické šampony z drogerie typu Elséve, GlisKur a pod.
tak se to zhorší.

Měli jste někdo podobný problem? jaký šampon jste používali?

Ráda bych nějaký přírodní šampon. Možná bych si ho mohla i zkusit vyrobit. Ale nevím jak na to.
Vlasy se mi dost mastí - musím mýt co třetí den.

Děkuju.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.