| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V článku MUDr. Matýs například uvádí: „rodiče autistů jsou vysoce postavení a vzdělání lidé, kteří navíc podléhají módním trendům. S ADHD nebo úzkostnou poruchou svého dítěte k psychiatrovi nepůjdou. Autismus je šlágr.“ „Mít dneska dítě s diagnózou autismus je cesta k penězům a výhodám.


Už proti tomu jede petice určená mistrovy zdravotnictví.

Ale já ji nepodepíšu. Mne zrovna pan doktor potěšil. KONEČNĚ ZE MNE NĚCO DĚLÁ VZDĚLANOU A VYSOCE POSTAVENO OSOBU!!!
Musím to ještě doladit, peníze z toho žádné nemám a výhody taky ne. Navíc v našem případě modnímu trendu podlehla šedesátiletá klinická psycholožka, protože já do tý doby nevěděla, že autismus je taky něco jiného, než co bylo kdysi popsáno v knize "Extrémní osamělost" ani že exituje něc jako AS.

Ale i tak jsem ráda: MÁM VE SVÉM ŽIVOTĚ PRVNÍ a místopředsedou sekce dětské a dorostové psychiatrie České psychiatrické společnosti a předsedou Asociace dětské a dorostové psychiatrie, členem pracovní skupiny pro reformu pedopsychiatrické péče na Ministerstvu zdravotnictví potvrzený OPRAVDOVÝ STATUSOVÝ SYMBOL.


OČEKÁVÁM, ŽE VZDĚLANÝCH A VYSOCE POSTAVENÝCH JE NÁS NA TOMHLE SERVERU NAJEDNOU TAK NEJAK VÍC?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.