| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nebo ji sam mel/ ma?

Vcera rano se nam objevila u terasy - mlade, jeste nelita, nektery pirka jsou nehotovy.
Cely hejno kavek poletovalo po okolnich stromech a strechach a volaly po sobe.

Behem dne se zdrzovala na zahrade, deti k ni sly bliz a bliz - a vecer jsem ji mela sedici na hole ruce a krmila ji jahodama.
Na noc jsme ji kvuli spouste kocek v okoli schovali do papirove stehovaci krabice, rano krabici otevreli a doufali, ze, se priroda nejak "postara".
No a navecer vidim jak vypochodovala ze sousedovic zahrady a mirila pres ulici smerem k nam.
Takze jsem ji zase vzala na ruku, zase krmila jahodama a moucnyma cervama (koupeny dnes dopoledne..~f~).
Zobak si otirala o muj rukav, proto jsem ji ho umyvala - a ona mela zizen!
Tak jsem i kapala vodu do zobacku.

No a ona se zacala TULIT! Nekecam, fakt.
Porad splhala na moje levy rameno a mazlila se hlavickou s mym uchem a vlasy.
A jeji peri krasne voni.:-)

A co ted??

Vubec nemam cas a naladu na domaciho mazlicka ale kdyz ono to je mlade... co se ke mne tuli...~d~

Docetla jsem se, ze driv lidi vybirali hnizda a ochocovali si je.

Je mi to ale divny, ze se tohle stalo mne, divokej ptak je tak rychle pritulnej.......

Ted je zase venku v krabici, co s ni zitra... nevim...
Vypustit a riskovat, ze ji kocky dostanou nebo nechat zavrenou v "kleci"...?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.