| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To vis, ze jo, proste jsem se rozhodla, ze ridit budu, tak ridim~:-D Mame Superba, nakonec jsme teda zustali u Skodovek. Je to teda obri auto, kdyz se naucim ridit tohle, tak uz vsechno. Ridicak jsem delala ve VW Passatu a nikdy jsem si nezvykla na lehci auta, takze mi vyhovuje, jen je to dlouhy a siroky~t~ Vcera jsme byli u more, zpatky jsem jela asi 30 mil a dobry.

Chaperone je ode dneska vyrizeny, vcera jim teda D pohrozil soudem, kdyz tvrdili, ze nema narok a ze se muzeme odvolat~a~ No a vecer na ceste zpet volal pan z taxisluzby, ze chaperone ode dneska bude. Takze po vice nez tydnu jde do skoly. Pro secondary school children uz to neni samozrejmost, tak pozor na to, az bude malej M vetsi~x~

Fire, no, to ani nezacinej. D se mi smeje, ze jednou tu rozpoutam rudou revoluci. Nejen, ze council ma prebytky v rozpoctu, oni dokonce ten rok vratili tem s nejvetsim council tax uctem £100 s oduvodnenim, ze tak dobre hospodari, ze si to muzou dovolit. A to oblozeni tam bylo, aby vyhovovalo ocim mafianskych sousedu~4~ Proste nechutny, nechutny, nechutny.

K volbam, no, ja miluju Corbyna, to uz jsem tu psala~t~ Jinak si vzdy preju, aby PM neodstupoval, ze muze prijit neco jeste horsiho. Minule se mi to potvrdilo, desim se, co by prislo po Terce. Opravdu s emi libi, jak mluvila o koalici chaosu a o tom, ze se Corbyn spoji s teroristy~2~ Ti Irove teda vuuuuubec nejsou teroristi, ti jsou uuuuuplne normalni strana~8~

Co K a GCSEs?? Jake ma pocity?

Wales je super, naposledy jsme tam tedy byli (spolu) pred detmi~:-D D dedecek byl veliky milovnik Walesu, na svatbe nam zpival waleske pisnicky~t~ Vcera jsme byli u more v Norfolku, tam bych si klidne umela predstavit bydlet, kdybych vyhrala lotto~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.