| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Áno, aj dnes som si spomenula na Vás, šikovné mamky z Rodiny.cz, ktoré nie ste "len na materskej", ale popritom stíhate a dokážete pracovať alebo študovať (prípadne oboje naraz). O pestovaní roznych koníčkov ani nevravím.
Nie, nemyslím to nijak ironicky, ja to myslím VÁŽNE.

AKO TO, SAKRA, ROBÍTE?
Ja som na materskej s jedným dieťaťom (v októbri bude mať 2 roky, nechce sa mi počítať koľko má teraz presne mesiacov).
Ostatné deti 11 a necelých 8.

Teraz je niečo po desiatej hodine, ja tu sedím v župane, a síce osprchovaná a i mierne rozcvičená (to musím, inak by som nebola schopná chodiť), inak som ale nespravila nič okrem toho, že som dala veci do pračky. Svačinu ráno deťom a manželovi nepočítam.

Chcela som uvariť, upiecť bublaninu a hlavne roztriediť čerešne. Manžel priniesol z práce krásne, veľké, tmavočervené srdcovky, ktoré potrebujú urýchlené spracovanie.

ad čerešne - malá si ráno vytiahla zo skrine a obliekla biele pančušky a kým som ráno bežala za synom (ktorý si zabudol doma prezúvky), tak ona si vliezla do košíku s čerešňami a veselo si v nich pochodovala. Tmavočervená šťava z košíku vytekala na podlahu a nad jej pančuchami by zaplakal aj najvačší ignorant čistého ošatenia.

Spravila som sebe aj jej smoothie (ako inak, hlavne z čerešní), ona si ho chcela vypiť sama v detskej izbe, tak som ani neprotestovala, bola som vlastne rada, že budem mať 2 minúty ticha a súkromia.
Tie sa mi však horko nevyplatili - dcéra vyliala tmavú hustú tekutinu na posteľ a pri odstraňovaní škod som zistila, že poliala aj akýsi preložený výkres... (po Vašom - "čtvrtku"). Keď som to otočila, tak sa mi urobilo regulérne zle. Vo vnútri bol dojímavý text, ktorý napísal starší syn triednej a k tomu jej tam nalepil malý (ale krásny) vybrúsený vltavín.
Chudák až to uvidí...
Včera si dcéra sadla na synovu krabičku v ktorej nosí svačinu a vykakala sa mu na ňu...

Pred chvíľkou mi neplánovane zaspala (asi ju uspalo padanie dažďových kvapiek na strešné okná) a ja by som sa mala práve teraz vzchopiť, začať niečo robiť (alebo si aspoň dokresliť obočie, nech nevystraším manžela), miesto toho som sa hodila k pc, a manželovi som zavolala, či by mi nemohol kúpiť vo farmárskom obchode polievku a makovec...

Som unavená. Už niekoľko týždňov. Stále ma niečo bolí, najčastejšie hlava. Vždy som bývala veľmi zdravá, aktívna (v zmysle pohybu) a teraz je zo mňa skoro 40ročná mamuša, ktorá sa z domu dostane už len s naloženou taškou s výbavou na piesok.

Som šťastná, mám super muža, zdravé deti, dve z toho sú dokonca skvelé, vlastne aj to tretie (najstarší syn), ale je to s ním tak náročné, uff. A ja sa cítim prosto unavená a neviem kde robím chybu, keď sotva stíham domácnosť...

Nechcem výprask, necítím sa naň, tak ma prosím nechajte... Len som sa potrebovala vypísať ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.