| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prostě chlastá a já mám o něj obavy. Pije denně, zvládne toho obrovské množství a přesto je v pohodě - žádné známky opilosti, pracovní i fyzická výkonnost stejná jako za střízliva, že člověk na něm fakt nic nepozná, nicméně prolévá se značně (v podstatě udržuje jakousi konstantní hladinku) a mě to štve. Mám o něj strach, že se zhuntuje a po zdravotní stránce dopadne blbě, letos mu bylo čtyřicet.
Pro představu zvládne za den (a to opravdu každý den) minimálně jednu litrovou flašku vína, častěji dvě, o víkendu či ve dnech volna to proloží pivem (to má klidně deset piv na den), minule stáhnul k těm vínům i flašku rumu. A je v pohodě - tudíž na moje výtky, že je toho pití moc, reaguje podrážděně ve smyslu "vždyť mi to nic nedělá, jsem v pohodě, normální, nejsem agresivní, pracuju bez problémů, máme se dobře, o co teda jde". Jenže jde, ale čím už mu mám argumentovat, když na argument "zdraví" odvětí jen cosi o tom, že jeho zdraví je JEHO problém a v ničem jiném nám to jeho chlastání život reálně nenarušuje. Ale mně to přidělává vrásky.
Mám se zajímat, nebo se na to vykašlat a nechat to na něm? Nechci aby z něj tímhle tempem byla za pár let zchlastaná troska.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.