| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, potřebovala bych srovnání. Moji kluci chodí třetím rokem na plavání, starší 2× týdně, mladší 1×. Nejde o závodní plavání a ani to tímto směrem nezamýšlíme, jen by měli umět dobře plavat. Našli jsme od začátku fajn plavackou školu, mají kurzy rozdělené do hodně úrovní dovedností, trenéři až na výjimky dobří. Ale - je to čím dál dražší, chápu, že zdražuje vše, ale tohle roste raketově.
Začali jsme 2016 na 4800,- za 2×týdně, resp. 2600 1×týdně (ceny vždy jen za necelé pololetí, tj. 18 týdnů)
Rok 2017 stál 5400,- (2×t.) a 2900,- (1×t.)
Letos jsem platila 6200 a 3300, ale teď koukám, že stihli ještě jednou zdražit a mají uvedené ceny 6500 a 3500. Tzn. že bych měla za pololetí zaplatit za oba kluky 10 tisíc korun (za celkem 3 lekce týdně). Zdá se mi to jako masakr, ale kurzy jsou plné. Jsme v krajském městě.

Napsali byste mi prosím, kolik stojí plavání u vás? Ideálně cenu, velikost města, jak často plavete a jestli je to za pololetí či rok. Díky moc předem

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.