| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

dcera 8let byla týden "nachlazená" prostě huhňala a čas od času kuckla. Nechala jsem ji doma na čajích, vitamínech a inhalacích. Ve středu si stěžovala na krk. Krk byl plný čepů. Byla ale jinak úúúplně bez teplot. Tedy jsem stříkala tantum, prisnic na krk a cucala šalvěj, septobene a kloktala vincentku. V pátek byl krk +- stejný, nicméně bez teplot a bez bolesti. Protože je dcera reakcemi a horečnatými stavy(třeba i 41°c a následné hospitalizace) nevyzpytatelná a víkend byl před námi, zašli jsme k dr. Dr jen koukla do krku A NIC VÍC! a nasadila ATB. Vyžádala jsem si CRP co vyžádala, vynutila. CRP pod 5. stále bez teplot a krk už nebolel. Dr mi řekla, že ať nedám, ale že se ji to rozjede a bude malér, více se mnou nediskutovala. Strach a zkušenosti, moje blbost - no nasadila jsem je. V sobotu krk krásně růžový(to ATB ani nezabrala) Hmm. Moje blbost. ATB dávám, vím že se nemá přerušit. Stejně tak hledám nového lékaře. Tuto Dr. máme jen 2 roky, co naše stálá, precizní zlatá dr. ukončila ordinaci.

JE VHODNÉ JÍT NA VYCHÁZKU? (DO LESA ČI PARKU MIMO LIDI?) s těmi ATB?

Měla jsem odejít hned při prvním excesu paní dr. neodešla jsem, myslela jsem... omlouvala jsem ji... Teď mně to štve.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.