| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj, jen ze zvědavosti... rojí se to teď tady diskusemi kolem Gotta a Monty se sestrou atd. a musím se přiznat, že mě strašně překvapuje jak mnozí vnímají majetek rodiny...
Tedy na co se vlastně ptám. Jak vnímáte, že třeba rodiče něco mají a co je "vám do toho". Pokud budou moji rodiče vydělávat málo až středně, bydlet v nájmu, rozvedou se nebo co já vím a nic moc nemají nikomu nic divné nepřijde, že po nich zbydou věci běžné domácnosti a nikdo se o ničem nebaví, ale pokud jsou rodiče úspěšní a se svými penězi nakládají tak, že vytváří hodnoty pak se všichni tváří, že na to v podstatě nesmí sahat, protože to je dědictví. Já to takhle vůbec nemám nastaveno. Prostě peníze, barák, auta, zlato a já nevím co a vše kolem toho jsou moje (pokud jsem si na to vydělala, vyhrála, zdědila...) a můžu si s tím dělat co chci... utratit, darovat (i klidně třetí nebo kolikáté manželce), jednomu z dětí, charitě, prostě komu chci je to moje a nikomu do toho nic není. Napadat, že jsem to měla dát rovným dílem svým dětem mi přijde nelogické resp. nesprávné - kdo a proč má určovat co mám dělat s tím co je moje. Až umřu nechť se to udělá dle zákona, ale dokud žiju je to moje a dělám si co chci. Protože vlastně ti úspěšní a zodpovědní jsou na tom biti.
Jak to máte vy?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.