| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V práci pro mě nemají vhodnou práci, dali mě teda na tu nejlehčí práci,kterou tam údajně mají,ale stejně je práce náročnější se dřevem, nelibí se mi prach z tvrdých dřev ,tak chci neschopenku

o 100""% se nebudu ani pokoušet,protože to prý by mě nedali...a prej ostatní vždycky jdou rovnou na neschopnost...

jenže musela sem akceptovat nabídku...musím strávit dvě noci v nemocnici-gynekologie,abych dostala neschopenku, to je nějaký nový zákon?
doktor si vymyslel "diagnozu" a poté dostanu neschopenku
moc se mi to nelíbí takovej systém,ale co nadělám~Rv
jinak sem zdravé a vše v pořádku je to jen NA OKO

neznám žádnou ženu,která by se s tím v těhotenství setkala
to že mám náročnou práci a nevhodnou to tak jednoduše nešlo,přitom vím z okolí že to píšou nekteří ty neschopnosti bez nějakých problemů

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.