| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~f~Zdravím. Tak mám depku, už je to asi tady. Je mi 46 a 10 měsíců, takže skoro 47. Už loni mi menses jeden měsíc vynechala, ale pak to jelo skoro přesně rok dál. Né tedy žádná přesnost, od 21 do 28 dní, ale to je u mě vlastně celou moji menstruační eru normál, kromě období třech let po porodu, to jsem jela jako hodinky. Loni domácí test na FSH negativní, letos už bohužel pozitivní. A máma i babička končily také kolem 47, takže je to asi jasná zpráva. Neuklidní mě tady někdo, že to ještě nemusí být konečná, že to takhle měl, byla to "jen" perimenopauza a jel takto třeba ještě pár let? Na netu jsem se dočetla, že pokud je estrogen ještě v normálu a jen zvýšené THS, je to právě ta perimenopauza. Vím, že víc mi řekne až doktor, ale musím na to pořád myslet, přesto že je to v rodině normální, příjde mi to ještě zbytečně brzy, chjoo. bojím se tloustnutí a podobných hnusů, co mě čekají ~f~~n~
a další dotaz, pomohlo vám něco v menopauze, nejen od návalu, ale udržet si tak nějak ještě aspoň chvilku mládí? mohou mi v tom také pomoci přírodní prostředky? nebo bych musela užívat hormony, což nevím, kde jsou větší rizika. A mám zkažený Advent sakra.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.