| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dostala jsem přes whatsapp zprávu, že platnost registrace všech vakcín používaných u nás vyprší v prosinci, maximálně v lednu. Hledala jsem k tomu něco na internetu a našla jsem v češtině pouze dvě zprávy na voyo, kde se mluví o vyjádření tiskové mluvčí SÚKLu, která řekla něco v tom smyslu, že "to není pravda" a že "nemají zprávy o tom, že by výrobci o prodloužení nepožádali".

To mi tedy moc jednoznačné nepřipadá. Čekala bych, že řeknou, že požádali tehdy a tehdy a pokud tedy splnili podmínky, tak bude registrace platit dál nebo prodloužena nebo jak je správně ten proces.

Nevíte o tom něco víc? Případně nějaký odkaz, ale v češtině, max. ve slovenštině. Anglicky si zvládnu objednat oběd nebo autobus, ale tohle téma ne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.