| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Inspirováno vedlejší diskusí neb poloha záchodové prkénka je častý předmět domácích žabomyších válek :-) Takže se mi v té souvislosti vybavil nedávný žabomyší spor s drahou polovičkou o mazání svačinového pečiva. Svačinu dítěti do školy většinou chystám já, manžel příležitostně při mèm výpadku nebo časovém nestíhání na základě mých instrukcí, tudíž se při tom moc nepotkáváme, nikdo se zdravým rozumem neleze do kuchyně, když chystám jídlo, ráno tuplem, to obzvlášť nejsem milý tvor ~;) Ale stalo se, že jsem chystala jídlo sobě a manžela v rámci úspory času byl pověřen připravit svačinovou housku s mazacím sýrem a salámem - rozříznout, namazat, obložit salámem, přiklopit, vrazit do krabičky. A tak jsme se sešli u jednoho miniaturního stolu a já zjistila, že i po více než dvaceti letech jeden může zjistit, že o svém partnerovi (o kterém ví i způsob použití wc~k~) něco běžnèho neví. On namazal jen půl housky, dal na ní salám a přiklopil to SUCHOU druhou půlkou!! Následoval památný spor o způsobu mazání pečiva na svačinu a o tom, že to fakt není jedno, při kterém jsem se v duchu omlouvala dítěti za vrčení nad nedojezenýma svačinama nachystanýma tatínkem ~t~ A říkala si, že se někdy musím zeptat na Rodině, co považují za standard.
Takže namažete obě půlky rozříznutèho pečiva nebo jen tu spodní? ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.