| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V práci mám šíleně náročné období. Jednak se tu dějí věci "politického" charakteru, velmi závažné, které dopadají na všechny. Jednak zastupuji a pracuji za dva lékaře plus přesčasy a noci v práci. A mezi lidmi (pacienti, příbuzní) ty předvánoční emoce vřou. Manžel řeší nějaké zdravotní problémy, já jsem samozřejmě ten, kdo má všude volat, přeobjednávat atd. Teď je v cizině. Nepamatuji v minulých týdnech den, kdy bych se mohla vyspat. Ve čtvrtek jsem po práci zůstala ležet na inspekčáku a čuměla do stropu.
Děcka se měly vrátit z hor asi ve tři v noci z pátku na sobotu. Vidouc včera v pět ráno situaci, odházela jsem sníh, vyvenčila psa (urval vodítko), nakrmila kocoury a doběhla do práce pěšky. Na konci dne jsem sotva stála, ovšem bylo nutno navštívit krátce oddilenskou vánoční party, už proto, že na mě padl los s dárkem pro naši ukrajinskou uklízečku a nechtěla jsem ji zklamat. Cítila jsem se tam hodně nesvá, do toho mi volal tatínek smutnou zprávu o úmrtí své sestry, vrátila jsem se do práce v úplně down náladě a v 7 vyběhla domů.
Vyvenčila jsem psa, nakrmila kocoury, odházela nový sníh i na cestě, abych ve tři mohla vyjet a zavolala děckám. Vzala to jen mladší a nevěděla, kde se cestou z Korutan nacházejí, snad před Vídní. Místo plánovaného zdobení cukroví jsem si šla "na chvilku" lehnout. Telefon na hlasito, aspoň jsem se domnívala. Holka měla volat až budou v Brně, tedy hodinu od cíle.

No a pak mě vzbudilo světlo na schodišti. Nevěděla jsem kdo, jsem, kde jsem a co se děje. Děti se mi pokoušely hodinu dovolat. 16 nepřijatých hovorů. Přijely už v 11! Zavezl je manžel paní učitelky. Toho už jsem ani nezahlédla. Chudáci holky, vystresované, jedna dokonce s horečkou. Vypadám jako opilkyně. Nevím, co mám paní učitelce napsat a co poslat jako satisfakci. Jakákoliv omluva vypadá plytce...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.