| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Z důvodu jednoho neplatného údaje jsem požádala o nový občanský průkaz.Nevím po kolikáté v životě OP vyměňuji,nikdy dřív to nechtěli,ale při podání žádosti chtěla úřednice kromě staré občanky i rodný list.Ten jsem s sebou neměla,tak mi důrazně s vykřičníkem napsala na lístek se,kterým přijdu OP vyzvednout,že ho přinesu dodatečně. Tak a teď jsem v koncích.Převrátila jsem byt vzhůru nohama a rodný list nikde( netuším kdy a proč jsem ho měla v ruce naposled).Žiju jinde než jsem se narodila,musela bych o RL žádat příslušnou matriku písemně,stejně mi ho bez OP neudělají ,když už pominu,že mi pošta nedá doporučený dopis bez OP.Co teď? Pas nemám.~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.