| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nechci plevelit téma, ale docela by mě zajímalo co máte doma za společenské oblečení vy, které jste na tom stejně jako já. Do práce mi stačí džíny a vršky styl Pepco a Kik takový ty haleny. Postava je tlustá nemám žádná prsa takže jsem zavrhla šaty s kombinací s legínami. Vypadám v tom fakt strašně. Nejlépe mi sedí vrstvený styl. Nikam s mužem nechodíme , kdyby až tak náhodou mám doma jedny černé šaty z Lidlu k těm si občas vezmu džínovou bundu a využiju je. Jedny černé kalhoty k tomu se v těch vršků co doma vedu vždycky něco slušného najde, ještě mi tam visí sako černobílé ve skříni x let. Na ten jeden ples za rok mám jedny krátké společenské šaty a jako záchranu jedny klasické delší černé pouzdrove šaty se stříbrnou nitkou. Z letních věcí mám dvoje šaty jedny dlouhé, klidně by v nich šlo jít na svatbu a jedny kratší červená s červeným vzorem takže třeba i muzikál nebo oslava narozenin atd by klidně mohli být a jednu bílou lehounkou plisovanou sukni, ke které když vezmu tričko a svetřík a správné boty tak v pohodě do restaurace . Přijde mi, že si s tím v pohodě vystačím a ostatní jsem postupně vyházela protože to jen viselo v šatníku a zavazelo. Navíc jsem se postupem času do toho oblečení ani nevlezla.😀 A co vy holky? Skladujete doma ? Pro strýčka příhodu?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.