| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máme finskou saunu bez bazénku. V zimě sníh, v jiném ročním období hadice/venkovní sprcha se studenou vodou, pokud ani to ne, studená voda ve sprše v koupelně. Nikomu to nevadí. Ostatně, když jsem byla těhotná, tak jsem v sauně taky do bazénku nelezla, jen pod vlažnou sprchu, a nijak mi to na efektu neubíralo.

Ta voda de facto ani není nutná, jen že ochlazení proběhne rychleji než když teplo odebírá vzduch…ale ve Finsku ve městě jsme třeba byli v sauně, kde se chladilo pouze venku bez vody - byl tam vstup na velkou terasu s dřevěnou zástěnou cca do úrovně ramen, koukala jsem na noční Helsinky a vzduch mě chladil :-).

Z toho asi plyne, že hlasuju pro finskou ~:-D. Leda by někdo z rodiny měl zdravotní omezení a do finské nemohl…

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.