| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano, mám.

Příjemný přístup. Čas na pacienta.

Řešila jsem s panem doktorem opakované gynekologické záněty. Co jsem nevyřešila za 3 roky on vyřešil za 2 sezení v rozmezí 3 měsíců. Jeden rozbor krve a celkem jsem mu zaplatila 500,-CZK za 16 let. Prvně jsem u něj byla v únoru 2007. Doporučil mi dietu na 3 měsíce a v květnu jsem už byla těhotná a od té doby mám pokoj.

Řešila jsem s ním před pár lety po mailu a telefonu, když můj syn měl opakované záněty v očích. Obrovská ječná zrna, přes která neviděl a měl jich třeba 5. Hrozně jsem se bála co s ním udělá narkoza neb měl po očkování zdravotní problémy, ale už jsme měli i termín operace. Napadlo mě napsat panu Nouzovi. Došli jsme k závěru, že synek může mít příliš mnoho bílkovin ve stravě. Změnili jsme jídelníček, do měsíce kluk měl očka zase krásná, dietu jsme dodržovali ještě 3 měsíce a problém se už nikdy nevrátil.

Do té doby a ani nikdy po tom se nás na stravování nikdo neptal. Je to ale alfa a omega u většiny zdravotních problémů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.