| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Přeprava zásilek

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 4946  [Dalších 4926 >>]
DaVinci 49945
7.5.2024 14:23:01
Řekla bych, že reklamaci bude řešit ten, kdo na dohledání má vyšší zájem. Paní peníze má, ona má zájem evodentně nižší. Existuje něco jako poštovní ombudsman. Rozhodně bych se nenechala odbýt nějakou nevrlou poštovní úřednicí. Sepisovala si něco jako reklamaci?
Nella+2 28691
7.5.2024 13:48:03
Tak odesílatel šel na poštu a zaplatil jim za službu. Takže předpokládám že reklamaci musí řešit on. Že k tomu reálně paní nijak nemůžeš donutit je věc druhá :-(
vertigo 92133
7.5.2024 13:03:43
na podacím lístku je to správně. Ale při sledování zásilky jsem zjistila, že byl poslán někam do Hodonína (bydlím úplně jinde) a byl dodán na pochůzce. Prostě balík je bůhvíkde, já nemám nic ani ty peníze, co jsem paní poslala a ještě musím řešit reklamaci. Tak mě to celkem štve.
Fern 155759
7.5.2024 12:46:38
Z podaciho listku snad musis precist adresu,kam/komu byl balik posilan a odkud,kdy byl odesilan.

vertigo 92133
7.5.2024 12:41:21
Koupila jsem si na facebookovém bazaru od jedné paní oblečení, celková cena byla 800 Kč. Peníze jsem jí odeslala na účet a ona mi balík poslala přes Českou poštu. Už uplynul skoro měsíc a mě balík nedorazil. Psala jsem tedy paní, tak mi poslala kopii podacího lístku a popřála hodně štěstí. Psala jsem na reklamační oddělení, kde mi odepsali, až se ptám odesílatele, kam balík poslal. Tak jsem znovu psala paní, ať to nějak vyřeší, že má moje peníze a já nemám své zboží. Ta od toho dává ruce pryč, že s tím nic dělat nebude. Docela mě to naštvalo a přemýšlím, na čí straně hřiště je vlastně míč? Kdybych balík posílala já a měla za něj předem cizí peníze, tak bych asi reklamaci vyřídila sama. Ale takhle ji mám řešit já z pozice adresáta. Jak byste to viděli vy? Kdo řeší ztrátu balíku - odesílatel nebo adresát?
Blanče 42184
28.11.2023 13:14:55
Anadar, já jsem posílala minulý pátek obyčejně zásilku přes poštu - šla datovkou, úřad to chtěl i papírem, takže jsme nechtěli utrácet peníze. Paní se mě ptá "a chcete to zrychleně do týdne, nebo obyčejně - to může být do 30 dnů" - podotýkám, že šlo o zásilku na vzdálenost cca 17 km, cílová destinace v místě krajského města. Myslela jsem si, že si ze mě dělá srandu, ane, nedělala. Poslala jsem to obyčejně a míním kontrolovat, za jak dlouho dojde. To by zvládl rychleji i poštovní holub pěšky.
Druhá historka, nad kterou se vytočím každý měsíc a zcela zbytečně je, že nám chodí ze zahraničí jednou za měsíc zásilka velikosti krabice od bot, bohužel papírová a bohužel zřejmě posílaná jako reklamní tiskovina. Jsou v ní aktivity pro děti, návody, polepky, elektrosoučástky, kousky plastu či balzy. S obyčejnou zásilkou se neváže povinnost zvonit, takže ji buď položí na silnici k brance, na popelnici pokud je za brankou, nebo hodí za branku do křoví. A to i v okamžiku, kdy po zahradě pobíhají děti s chůvama, nebo je prokazatelně někdo doma a kdyby zazvonili, někdo vyběhne. Bohužel, zákon schválnosti funguje neomylně a pravidelně si krabice všimneme až je mokrá - od deště, sněhu, rosy:-(.
Muumi 41406
22.11.2023 14:58:21
To je pravda, z KV až do Brna a zpět:).
To je asi ta nová služby "vyzvednutí u odesílatele" v praxi:)

Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
22.11.2023 14:51:40
no však jo... po téhle reklamaci pošta 3 dny slavila, protože pochop - zásilka byla vrácena odesílateli - t.j. dokonce se ani neztratila ~t~
Saténové povlečení na Favi.cz - top výběr
Muumi 41406
22.11.2023 14:45:51
Přilepím zde výsledek reklamace, kdy kolega reklamoval nedoručení zásilky:

Vážený zákazníku, zasíláme vám oznámení o výsledku reklamace č.*** poštovní zásilky s podacím číslem RR***CZ podané dne 03.08.2023 u pošty 36001 Karlovy Vary 1, odesílatelem ***, určené adresátovi ***, 602 00 Brno.

Vaše reklamace byla vyhodnocena jako nedůvodná, neboť zásilka byla dodána. Datum dodání: 07.08.2023. Příjemce: Zásilka byla vrácena odesílateli.
Příjemný den.

:))) jako vážně:)
byvala radka 154149
22.11.2023 14:11:36
ano, manazeri maji zrejme stranicky ukol postu uplne znicit
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 4946  [Dalších 4926 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.