| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Rodinné finance

  (?)
 Názory 110 z 128595  [Dalších 128585 >>]
byvala radka 154149
31.5.2024 11:45:06
My byli ve Vitkovicich v druhaku, prvni den skoleni nam ukazali vsechny smrtaky, dalsi dny do provozu. Vsude vedro, kolem jezdilo zhave zelezo, platy slozene jeste zhnuly, chlapi po tom chodili, no peklo hadra. Nejhorsi je, ze jsem dalsich 10 let mela nocni mury, kdy se mi zdalo, ze me mackaj valcovaci stolice, nebo jdu dlouhou halou a neni vychod a zelezo se blizi... Jeste ted, jak to pisu, citim ten specificky pach
La Pepa 5341
26.5.2024 7:14:29
U nás někdo prespava málokdy, dcera spíš někam vyrazí, syn není družný.
Pravidelně tu bývají vnoučata. V bytě 4+1 máme 3 soukromé pokoje, v každém je dvojlůžko. V obýváku je aktuálně gauč, na kterém se spát taky dá, ale nic pohodlného to není.... Plánujeme, že gauč nahradíme něčím, na čem se dá spát, taky pro jednu osobu. Místo by se tu našlo tak pro 4 další osoby na zemi, ale pořád je tu jen jedna koupelna a jedno WC. Ještě by mohli stanovat před domem, jsme v přízemí paneláku a okolí domu je celkem pro to vhodné ~j~
TaJ 81121
25.5.2024 22:05:49
Jak, ty jo...tak na zahradě možná. Ale jinak k synovi do pokoje se vejde už jen jeden a to už tam není kam šlápnout a v obýváku by mohli být 2 na rozložené pohovce a možná další dva na zemi.
jak 39257
25.5.2024 21:02:34
U nás spí i 20 lidí, třeba. Půlka spí na zahradě,klidně, v létě,skauti. Jediná podmínka je, že do moji ložnice a koupelny nikdo neleze a starají se sami.
Evelyn1968,2děti 6269
25.5.2024 20:05:26
Za mě už jsme s holkama přespávaly, třeba po plese nebo o prázdninách po diskotékách, v dětství různě na něčích chatách s rodiči.

V 17 a půl jsem začala přespávat u budoucího manžela :-)
TaJ 81121
25.5.2024 16:04:41
Termixi, to je hezký~s~. Syn má taky kamarády, kteří mi ledacos řeknou a úplně v pohodě s nimi jezdím někam vlakem na výlet, když se jim nechce samotným, nebo s nimi někdy jede manžel autem. Za synem domů moc nechodí, spíš si volají, nebo píšou, prostě jsou pořád v online kontaktu. A syn nikdy moc ani nestál o to, aby tu někdo přespal, ani on sám nikam jinam spát nejezdí. Ale třeba teď plánují nějaký výlet někam dál a syn přišel s tím, že by tu kamarád přespal, protože budou odjíždět vlakem v nějakou šílenou ranní hodinu a kamarád není z Prahy. A navíc je stejně bude muset ještě manžel hodit autem na vlak, protože jim tu nic nepojede. No tak budou spát spolu v pokoji, kde je jedna postel a vedle ní na zemi už jenom tolik volného místa, aby se tam natáhla jedna matrace. A bude plno až ke dveřím:-)
MaMar 39162
25.5.2024 14:57:13
Termix, v tvém případě naprosto chápu, že chceš dopřát dětem to, cos sama jako dítě neměla. Obecně jsem ale přesvědčena, že ve věku, kdy si děti zvou kamarády, jsou více méně schopny se o ně postarat. Já jsem jim vycházela vstříc tím, že jsem akceptovala, že v noci cestou na záchod potkám někoho cizího + jsem po dohodě nakoupila potraviny. Zbytek byl na dětech. Samozřejmě, když pak už měli stálejší partnery, tak jsem je na oběd pozvala ~:-D
Federika 14090
25.5.2024 13:17:31
Objednají si přes Rohlík, co potřebujou, nadšeně si jdou pro všechny ty tašky, rozdělí na talířky, uvaří si spolu, upečou...
U nás často někdo přespává,ale i moje děti často někde spí.
Ložní povlečení na Favi.cz - největší výběr
Ennywan 4062
25.5.2024 13:06:15
Naši kluci měli odjakživa dovoleno, že si sem mohou přivést kamarády a i u tu můžou spát. Ale nevyužili toho, protože oba jsou takoví, že jejich pokoj je pro ně útočiště a nikoho dalšího tam nechtějí. Stejně jako ani oni nikde moc nepřespávali, nestáli o to. Za celou dobu se to stalo jen párkrát, nic pravidelného. Je fakt, že i já nerada někde u někoho nebo s někým "cizím" přespávám, tak to mají asi po mně.
Ennywan 4062
25.5.2024 13:02:43
A jak s jídlem? Vaří si sami, když jsi psala, že nevaříš?
 Názory 110 z 128595  [Dalších 128585 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.